Відмінник народної освіти

Після війни Федір Петрович понад 50 років пропрацював учителем. За що й отримав звання «Відмінник народної освіти». Здобув повагу не лише в середовищі педагогів, але й серед учнів та їхніх батьків. Знають його в районі і як активного дописувача до місцевих і республіканських газет.

 

Мала академія наук України 

Безверха Ірина,
Кам'янський еколого-економічний ліцей Кам'янської районної ради Черкаської області

ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ ТА ПУБЛІЦИСТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ Ф.П. ЛЮДНОГО

Третє місце на першому обласному конкурсі юних літераторів Черкащини у рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнівської молоді Малої академії наук України 2011 року

Наукові роботи переможців Першого обласного конкурсу юних літераторів Черкащини

 

Ф.П.Людний і О.А.Чумаченко

Про багатогранність таланту ювіляра свідчить і його творча спадщина. Понад півтора десятка книжок, присвячених історії рідного краю та його окремим особистостям, належать його перу.

Шляхами відродження

Дорогами війни

Нова Доба: Кам'янський ліцей

Ними гордиться наш край

 

Зустрічі з учями ліцею

 

Федір Петрович – не лише краєзнавець, педагог і літератор, а ще й небайдужий, активний громадянин, патріот рідного краю.

 

Фотоальбом

 

Переглянути слайдшоу

 

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

Сайти і блоги Кам'янського еколого-економічного ліцею "Камелія" 

Корисні сайти

 

 

 

Книги Федора Людного


«Літописець славних подвигів»

З розвитком Інтернету, автоматизації виробничих процесів, інформаційних технологій у системі освіти і науки з’явилась потреба виходу в інформаційний простір для представлення своєї продукції, пошуку партнерів та потенційних клієнтів. Ці потреби цілком задовольняють Internet-технології, серед яких чільне місце посідають краєзнавчі Web-сайти. Враховуючи актуальність розвитку та наповнення Web-простору, особливо українського, та різноманітність Internet-технологій, розроблено сайт «Літописець славних подвигів»
Сайт присвячений підполковнику у відставці, учаснику бойових дій, інваліду Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., ветерану педагогічної праці, колишньому вчителю історії Федору Петровичу Людному. Федір Петрович – не лише краєзнавець, педагог і літератор, а ще й небайдужий, активний громадянин, патріот рідного краю.